Hizmetlerimiz

ONARIM
Tekne üzerinde onarımı sağlanabilen arızalı parçalar yerinde onarılır. Bazı arızalarda parçalar ancak atölye ortamında tamir edilebilmektedir. Böyle durumlarda arızalı parça sökülerek atölyemize getirilir ve onarımı sağlandıktan sonra tekneye yeniden montajı sağlanır.

PERİYODİK BAKIM
Teknenizin a’dan z’ye bakımları yapılır. Periyodik olarak yapılabilecek olan bakımlarda teknenizin tüm aksamları hep sorunsuz kalır. Tekneniz de; Akü saf sularının kontrolü, elektrikli ve mekanik donanımların kontrolü , ana elektrik dağıtım panellerinin kontrolü ve seyir panellerinin kontrolü sağlanır.

YENİ DONANIM
Üzerinde tadilat yapılmakta olan veya yeni üretim aşamasında olan tekneler için ihtiyacınız olan donanımların montajı sağlanır. Garantili ve tam zamanlı servis hizmetimiz sayesinde yeni donanım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Teknenizde yapılacak kontroller sonucunda, her hangi bir arıza mevcut ise arızaların ne olduğu, onarım için gerekli olabilecek malzeme ve bu malzemelerin fiyatları, onarımı için talep edilecek işçilik ücreti ve ortalama çalışma süresi yazılı keşif raporu ile tarafınıza bildirilmektedir.